Elektrické zabezpečovací systémy (EZS)

V dnešní moderní době vzniká daleko větší potřeba chránit sebe i svůj majetek, daleko více než v dobách minulých.

Trestným činům je možné velice účinně předcházet moderními zabezpečovacími systémy, které chrání nejen Váš majetek, ale i Vaši osobu.

Zabezpečovací systémy slouží k zajištění bytů, domů, chat, chalup, prodejen, škol, atd. Zabezpečovací systémy jsou vhodné také do průmyslových budov a dalších objektů proti vloupání. Zabezpečovací systémy existují v klasickém i bezdrátovém provedení. V dnešní době jsou elektronické zabezpečovací systémy dostupná a poměrně levná zařízení, která střeží okna, dveře či prostory Vašeho domu, bytu, kanceláře,… Námi nabízené systémy se vyznačují vysokou spolehlivostí a vyspělými funkcemi.

Všechny komponenty jsou schváleny k provozu v ČR. Přenos událostí je přes bezdrátovou komunikaci nebo pevnou linkou na Pult Centrální Ochrany. Díky možnosti rozdělení na nezávisle ovládané části je lze vzdáleně obsluhovat mobilním telefonem nebo počítačem. Obsahují doplňkovou ochranu před požárem, únikem plynu a zaplavením objektu vodou, stejně jako tísňová hlášení uživatele. Vynikají moderním designem, jednoduchou obsluhou a minimální údržbou.